0 (262) 644 68 98

Tabletler Kioskların Yerini Alacak Mı?

İnteraktif teknolojilerin devamlı gelişme gösterdiği günümüzde bir çok mağazada, dış ortamda bilgi toplamak ve hizmet vermek için geliştirilmiş kiosk uygulamaları ile çok sık karşılaşıyoruz. Özellikle self servis işlemlerde kiosklar halen günümüzün kaçınılmaz teknolojiler gibi gorunuyor. Mobil teknolojilerin hızla gelişmesi ile karsimiza özel bir ayak üzerine konumlandırılmış tablet kiosklar çıkmaya başladı. Bu hemen akıllara şu soruyu getiriyor tablet kiosklar klasik kioskları ortadan kaldıracak mı?

Devamını Oku

Digital Signage Devrimi : HTML5

Teknolojik gelişmeler her sektörde devrim niteliğinde değişikliklere neden oluyor, yıllar süren bu değişimler hiç durmadan devam edecek gibi görünüyor. Sektörler arasında Digital Signage teknolojik gelişmelerden en çok etkilenen sektörlerin başında geliyor. .

Devamını Oku

Müşterilerinize DIY deneyimi sunun

Yeni nesil olan Y ve Z genel, limitli ve sınırları olan deneyimleri kullanmaktan kaçınıyorlar. DIY (Do It Yourself) nesil olarakta adlandırılan bu nesiller teknolojileri çok yakından tanıyorlar ve sistemleri kullanmak konusunda önceki nesillere göre çok daha becerikliler. Google'yi yeni bir tabda açıp "How to" yazarsanız milyonlarca içerik olduğunu ve artık bir çok şeyi tek başınıza yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Devamını Oku

Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranları

Teknolojinin gelişmesi ile mobil cihazların hayatımızdaki yeri her geçen gün artarmakta. Evimizde, ofisimizde ve daha bir çok alanda farklı farklı bir çok mobil cihaz görmek mümkün durumda.

Bu mobil cihazlar hayatımızı kolaylaştırmak için varlar.

Devamını Oku

Nesnelerin Interneti (IOT) ve Digital Signage

Nesnelerin Interneti (IOT) ve Digital Signage

Nesnelerin Interneti olarak dilimize çevrilmiş olan Internet Of Things teknolojileri son yılların en popüler konularından birisi durumundadır. Bir hayal olan cihazların kendi aralarında iletişim kurtması artık günümüzde mümkün duruma gelmiştir. Bir cihazın algıladığı bir hareket yada etken ortamda bulunan diğer cihazlarında aynı anda tepki vermesini sağlayabilir.

Devamını Oku