Henkel'e İnteraktif Stand

Aradığınız ürünleri raflarda bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Henkel ile yaptığımız bir çalışmamızda konuya teknolojik bir çözüm oluşturduk.

Geliştirilen mobil uygulama sayesinde ürünü dokunmatik bir ekrandan inceleyebiliyor, arayarak bulabilirsiniz. Geliştirilen stand ise sizi ürünün yerini yaktığı ledler ile işaret ediyor. Böylece ürüne kolaylıkla erişebiliyorsunuz.

Yukarıdaki videoki ürün 2015 Yerel Zinciler Fuarında Henkel'in innovatif teknolojiler konulu ürünü olarak sergilenmiştir.

Diğer referanslarımızı görün

Faydalı Özellikler


Merkezi yönetim kolaylığı

Teker teker donanımlar ile uğraşma karmaşası yaşamayacaksınız. Merkezi bir web arayüz üzerinden tüm ekranlarınızı görebilir üzerinde gösterilen veriler üzerinde güncellemeler yapabilirsiniz.

İçeriklerinizi ve ekranlarınızı rahatça yönetebilirsiniz.

Android yada IOS

Mobil teknolojiler çok hızlı değişiyorlar, geliştirdiğimiz teknolojiler daha kullanışlı olabilsinler diye mobil olarak tasarlanıyorlar.

Mobil dünyanın avantajlarından yararlananın.

Özelleştirilebilir

Siz donanım ve yazılım AR-GE kısmını unutun, siz hayal edin biz hayata geçirelim.

Tasarımsal, yazılımsal özellikler tamamaen size özel yeniden düzenlenebilir, uygulamalar diğer çevredeki nesneler ile haberleşebilirler.

Altyapı ve sunucu hizmetleri

Uygulamalarınızı değerli kılacak olan içerikleri kendi sunucularınızda tutabilir yada bu konuda bizlerden destek isteyebilirsiniz. 

Cloud tabanlı sunucu çözümlerimiz ile size en kolay altyapı çözümlerini sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

 

Çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayın.

0262 644 68 98