Anket Kiosklarının sağladığı 5 fayda

Anket Kiosklarının sağladığı 5 fayda
7 Ekim

Anket Kiosklarının sağladığı 5 fayda

Kiosk yada tablet tabanlı anket uygulamaları müşteri yada ziyaretçilerden en güncel görüşleri toplamak için kullanılan teknolojilerden birisi.  Anket kioskları konferanslar, alışveriş merkezleri, medikal kuruluşlar, perakende sektörü, enerji / akaryakıt sektörü gibi bir çok sektörde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.  

Peki bu ürünlerin sağladıkları faydalar nelerdir ?

Müşteriler görüşlerini alabilirsiniz

Anket kioskları sayesinde müşterilerinizin ürünleriniz, servisleriniz yada hizmetleriniz hakkındaki görüşlerini kolaylıkla alabilirsiniz. Ve bu görüşleri anlık olarak merkezi bir içerik yönetim sisteminden izleyebilirsiniz. Bu kolaylık size ürünlerinizi yada hizmetlerinizi geliştirmek için büyük bir fayda sağlar. 

Müşterilerinizi daha iyi tanıyabilirsiniz

Eğer işletmeniz bir müşteri enformasyon sistemi kullanıyor ise anket sonrası alınacak müşteri bilgisi ve anket verisi bu enformasyon sistemi ile entegre hale getirilebilir. Böylece o müşteri hangi mağazalarınızda hangi hizmetlerden memnun değil yada en çok hangi ürünlerinizi beğeniyor gibi bilgileri enformasyon sisteminizde yer alan müşteri verisini geliştirmek için kullanabilirsiniz. 

Teknolojik bir geri bildirim, markanıza katkı sağlar

Müşterilerinize kağıt olarak verilecek anketler markanız hakkında kötü bir izlenim bırakabilir. İnsanlar kağıt üzerinde soruları yanıtlamaktan sıkılmaktadır. Sunacağınız digital, interaktif anketler hem yanıt alma oranınızı artırırken, hem de markanızın güçlenmesine katkı sağlar. 

Kolaylıkla yönetilebilen anketlere sahip olursunuz

Kağıt olarak dağıtılan anketlerde istenen bir değişiklik için yeniden bir baskı işlemine başlamak gerekir. Buda hem yeni bir maliyet hemde bir süre kaybıdır. Digital anketlerde böyle bir sorun yoktur anında istediğiniz soruyu değiştirebilir, kaldırabilir yada yeni soruları yayına alabilirsiniz. Merkezi yönetim sistemi üzerinden tüm anketlerin kontrolleri sizin ellerinizdedir. 

Çevreci olmak, en önemlisi

Anketlerinizi ne kadar digital hale getirirseniz o kadar az kağıt harcamasına katkı sağlamış olursunuz. Buda daha az ağaç kesilmesi, daha yeşil bir çevre demek. 

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için anket kiosku ve mobil anket çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.

INSTAGRAM
+ Takip Et