Ziyaretçi yönetimini kolaylaştırmak için yepyeni bir ürün.

 

Self-servis ziyaretçi kayıt

VisiTTouch ziyaretçilere self-servis kayıt yapabilme imkanı sunar. Ziyaretçileriniz resepsiyon kuyruklarını beklemeden kendi kayıtlarını kendileri yapabilirler, daha önceden kayıt yapmış iseler sistem tarafından tanınabilirler ve hızlıca işlemlerini tamamlayabilirler.

Ziyaretçilerin aşağıdaki şekilde kayıt altına alınabilir

- Self-servis 
- Resepsiyon görevlisi tarafından
- Ofis çalışanları tarafından

Lobilerinizi tamamen güvenli hale getirmek VisiTTouch ile çok kolay.

Kısaca bir ziyaret


Check-in Yapın (Bilgilerinizi girin)
Size sunulan şartları okuyun
Kartınızı alın
Ziyaretinizi yapın
Check-out Yapın (Çıkış Yapın)
 

Ziyaretçilerinizi koruyun - İş Güvenliği

Kurumunuza gelen ziyaretçilere binalarınız ve güvenlik politikalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz.

Ziyaretçileriniz onlara sunacağınız videolar ve içerikler ile kendilerini daha iyi koruyabilirler, içerisinde bulundukları binalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirler. Böylece herhangi bir tehlikeli durumda nasil hareket etmesi gerektiğini bilebilirler.

İş Güvenliği kapsamında bu eğitimlerin ziyaretçilere verilmesi gerekmektedir. Videolar ve içerikler sunabilir, ziyaretçilerinizden bunları izleyip, anladıklarına dair onaylarını alabilirsiniz.

Diğer Özellikler


Güvenli veri

Verileriniz sağladığımız bulut tabanlı sunucular üzerinde güvende. Günlük yedekleri alınmakta ve verileriniz birden fazla sunucu üzerinde eş zamanlı tutularak olası sunucu sorunlarından etkilenmemektedir. İstediğiniz zaman verilerinizi görebilir ve indirebilirsiniz. 

Entegre bir sistem

VisiTTouch tamamen yerli üretim bir yazılım mimarisidir. Yapılacak entegrasyon çalışmaları ile kapı geçiş sistemleri (KPDS), diğer kurumsal yazılımlarla entegre olarak çalışabilir, veri alışverişinde bulunarak kurumsal yapının bir parçası haline getirilebilir.

SaaS modeli yazılım

Herhangi bir sunucuya, yedekleme sistemine yada konfigurasyon/kurulum çalışmasına gerek yok. Bir kaç dakika içerisinde bulun tabanlı yazılımımızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlerden gelen yorumlar ve geliştirme taleplerini topluyoruz, analiz ediyoruz ve yazılımımızı geliştiriyoruz. Ve size her zaman en güncel ziyaretçi yönetim yazılımını sunuyoruz.

Hızlı ve kolay

Ziyaretçi yönetim sisteminin kurulması ve çalıştırılması 5 dakikadan az bir sürede tamamlanmaktadır. Herhangi bir modern web tarayıcısından uygulamayı açıp kullanmaya başlayabilirsiniz. VisiTTouch ile kolay bir şekilde ziyaretçi yönetim süreçlerini yönetebilirsiniz. 

Şeffaflık

Geliştirdiğimiz ziyaretçi yönetim sistemini bir kaç ödeme planı ile kullanabilirsiniz. İhtiyacınıze en uygun paketi seçebilir, kullanmak istediğiniz süre boyunca devam edebilirsiniz. Herhangi bir sözleşme, bakım yada başka bir gider ile karşılaşmadan bulut tabanlı yazılımımızın keyfini çıkarabilirsiniz.

7/24 destek

Uygulamalarımızın arkasında işinde deneyimli ve yenetekli bir ekip bulunmakta, siz gönül rahatlığı ile hayattan keyif almaya bakabilirsiniz. Her türlü sorunda biz sorumluluk almaya ve çözüm oluşturmaya hazırız. 

Yaptığımız işin arkasında durmak bizim kültürümüzün bir parçası !

Bizimle iletişime geçin

 

Çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayın.

0262 644 68 98