Yönetilebilir Anket ve Eğitim Sistemi’yle müşterinizin nabzını tutun.

Bilintur - Müşteri memnuniyeti anket kioskları

Sizden hizmet alan müşterlerinizin düşüncelerini almak, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında fikirlerini öğrenmek istemez misiniz?

Anketör bulut tabanlı çalışan, sahada yer alan kiosklar, mobil cihazlar yada bilgisayarlarda kullanılabilecek anketler oluşturmaya ve yönetmeye yarayan modern bir eğitim ve anket sistemidir.

Bilintur Anketör ürünümüzü kullanan müşterilerimizden birisi. Sağladığı catering hizmetinden yararlanan kişilerden bilgiler toplayarak daha kaliteli hizmet sunmak için çalışıyorlar. Türkiye genelinde bir çok ilde bulunan restaurantlarda anket kiosklarını görebilirsiniz.

Geniş bir kullanım alanı

Anket ve eğitim sistemi bir çok alanda kullanılabilir.

İç müşteri memnuniyeti ölçümünde
Yerel anket uygulamalarında
Tatil köyü, büyük oteller vb. yerlerde müşteri memnuniyetini ölçmekte
AVM’lerde yılbaşı çekilişlerine katılma şansı verecek ve belirlenen konuda anket sonucu alacak uygulamalarda
Büyük mağazalarda müşteri sadakati (loyalty) ölçümlerinde
Üniversite kampüslerinde hem öğrencilere yönelik anket çalışmalarında (hem de eğitim ile ilgili sorularda)
Fuar, sergi vb. etkinliklerde stantlardaki anket uygulamalarında
Müşteri sadakatinin (loyalty) önemli olduğu tüm kurumlardaki ölçümlemelerde.
Anket sonunda bu ankete katılanlara müşteri kartı (müşteri sadakati) kaydı yapılmasına veya mevcut loyalty kartına yükleme yapılmasında

Diğer faydalı özellikler


Verileriniz güvende

Anket ve Eğitim Sistemi üzerindeki verilerinizi kendi sunucularınız da tutabilirsiniz yada bu hizmeti sizin için bizler sağlayabiliriz. Verileriniz sağladığımız bulut tabanlı sunucular üzerinde güvende. Günlük yedekleri alınmakta ve verileriniz birden fazla sunucu üzerinde eş zamanlı tutularak olası sunucu sorunlarından etkilenmemektedir.

Esnek raporlama

Yönetilebilir anket ve eğitim sistemimiz üzerinden çok kapsamlı raporlamalar alabilirsiniz. Soru bazında, kullanıcı yada lokasyon bazlı sorgulamalar yapabilir, verilerinizi dışarıya çeşitli dosya formatlarında aktarabilirsiniz.

Soru kütüphanesi

Anket ve eğitim sistemi üzerinde sınırsız sayıda soru ve anket oluşturabilirsiniz. Sorular ve soru yanıtları arasında ilişkiler tanımlayabilirsiniz. Sorularınızı kütüphaneye kayıt edip daha sonra oluşturulacak olan diğer anketlerinizde de kullanabilir, aynı soruları tekrar tekrar tanımlamaktan kurtulabilirsiniz.

7/24 destek

Uygulamalarımızın arkasında işinde deneyimli ve yenetekli bir ekip bulunmakta, siz gönül rahatlığı ile hayattan keyif almaya bakabilirsiniz. Her türlü sorunda biz sorumluluk almaya ve çözüm oluşturmaya hazırız. 

Yaptığımız işin arkasında durmak çalışma kültürümüzün bir parçası.

Bizimle iletişime geçin

 

Çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayın.

0262 644 68 98