İhtiyaçlarınıza özel geliştirilen kiosklar ile hizmetleriniz sahaya insin.

Marport - Hizmet Noktası

Hizmetlerizi size en uygun kiosk modelleri ile müşterilerinize sunarken onlara teknolojik bir deneyim yaşatın.

Geliştirilen info kiosklar ile kurumunuza ait her türlü bilgiyi dokunmatik bir ekran üzerinden sunabilir, kiosklardan gelen geri dönüşleri merkezi bir noktadan izleyebilirsiniz. Kurumuza özel bilgileri geliştirilecek web servisler aracılığı ile son kullanıcıya teknolojik bir yolla ulaştırabilirsiniz. 

Marport hizmet noktası kiosk projesi, bir liman işletmesinin ihtiyacı olan tüm servislerin tek noktadan verilebilmesini sağlayan interaktif bir kiosk uygulamasıdır. Kantar hizmetleri, öneri ve şikayet bildirimi, kurumsal bilgiler, kantar fisi oluşturabilme gibi bir çok kurumsal işlemin yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Yararlı özellikler


Entegre

Geliştirilen kiosk uygulamaları kurumsal diğer yazılımlarınız ile entegre çalışabilir bir altyapıda geliştirilmektedir. SAP, ERP, CRM v.b bir çok kurumsal yazılımınızı sahada çalışan kiosklarınız ile entegre edebilir, size özel çözümler sunabiliriz. 

Sunucu ve altyapı

Kiosk uygulamalarınızın içeriklerini kendi sunucularınızda tutabilir yada bu konuda bizlerden destek isteyebilirsiniz. Cloud tabanlı sunucu çözümlerimiz ile size en kolay altyapı çözümlerini sunuyoruz. 

IOT entegrasyonu

Nesnelerin interneti olarak bilinen ve artık tüm nesnelerin birbiri ile konuşmaya başladığı bir dönemde kiosk uygulamalarınızda çevresindeki nesnelerden etkilenebilen onları etkileyebilen bir hale gelmeli. 

IOT alanındaki deneyimlerimiz ile kiosk uygulamalarınızı daha akıllı hale getirebiliriz.

Özelleştirilebilir

Siz donanım ve yazılım AR-GE kısmını unutun, siz hayal edin biz hayata geçirelim.

Tasarımsal, yazılımsal özellikler tamamen size özel yeniden düzenlenebilir, uygulamalar diğer çevredeki nesneler ile haberleşebilirler.

Bizimle iletişime geçin

 

Çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayın.

0262 644 68 98