Herşey parmaklarınızın ucunda ! 

MultiTouch Çözümlerimiz

AKBANK MultiTouch Table

Bankacılık işlemleri artık çok kolay ! Akbank için digital bankacılığın bir uygulaması olarak geliştirdiğimiz MultiTouch dokunmatik masa ile aynı anda birden çok ziyaretçisi güncel haberler ve kampanyalar hakkında eğlenceli ve kolay bir şekide bilgi alabiliyorlar. 

Eski bröşürleri yada kağıtları unutun, artık tüm bilgiler son teknoloji dokunmatik bir ekranda sizin için hazır. Argenova sizlere TouchDesk uygulaması ile yepyeni modern bir sunum imkanı sunuyor. 

Eğer ürünlerinizi yada sunumlarınızı daha modern bir yöntem ile sunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ! 

Diğer referanslarımızı görün
MultiTouch Çözümlerimiz

Eşsiz Müşteri Deneyimi

Müşterilerinize hizmetlerinize ve ürünlerinize dokunarak ulaşabilme imkanı sağlayarak harika bir deneyim yaşatabilirsiniz. Bir çok alanda, bir çok sektörde multiTouch çözümler ile markanızdan söz ettirebilirsiniz.

Bu sektörlerin başlıcaları;

- İnşaat
- Perakende
- Eğitim
- Sağlık
- Kamu ve E-Devlet Uygulamaları
- Bankacılık ve Finans
- Eğlence
- Ulaşım
- Yeme / İçme

Faydalı Özellikler


Özelleştirilebilir

Size özel, istediğiniz özelliklerde ve boyutlarda multitouch çözümler üretiyoruz. Siz donanım ve yazılım AR-GE kısmını unutun, siz hayal edin biz hayata geçirelim.

Tasarımsal, yazılımsal özellikler tamamaen size özel yeniden düzenlenebilir, uygulamalar intranetiz yada dış uygulamalarınız ile entegre çalışabilirler.

Yenilikçi, Yerli AR-GE Ekibi

Geliştirilen yazılımlar yakınınızda yer alan bir AR-GE ekibi tarafından geliştiriliyor. Yazılım çözümlerimiz ihiyaçlarınıza göre zaman içerisinde geliştirilebilir durumda oluyorlar.

TUBİTAK Marmara Teknokent bünyesinde yer alan AR-GE ekibimiz ile size yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İçeriklerinizi Yönetin

Bir içerik yönetim sistemi üzerinden dokunmatik ekranlarınızda yer alan bütün içeriklerinizi yönetin. 

Sizin isteklerinize göre özelleştirilebilen modüler, responsive ve HTML5 tabanlı içerik yönetim sistemleri ile donanımların başına gitmeden içeriklerinizi güncelleyebilirsiniz. 

Çoklu Kullanıcı Desteği

Sunduğunuz teknolojinin aynı anda birden fazla kişi üzerinde etki bırakmasını istemezmisiniz?

Sunduğumuz multiTouch yazılım çözümleri ile bunu sağlayabilirsiniz. Aynı anda bir çok kullanıcı ekranlar ile etkileşim kurabilir, sizin onlara sunmuş olduğunuz içeriklere ulaşabilir.

Bizimle iletişime geçin 

 

Çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayın.

0262 644 68 98