Kiosk Teknolojileri

Anket Kiosklarının sağladığı 5 fayda
7 Ekim

Anket Kiosklarının sağladığı 5 fayda

Kiosk yada tablet tabanlı anket uygulamaları müşteri yada ziyaretçilerden en güncel görüşleri toplamak için kullanılan teknolojilerden biridir. Anket kioskları konferanslar, alışveriş merkezleri, medikal kuruluşlar, perakende sektörü, enerji / akaryakıt sektörü gibi bir çok sektörde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.
Restaurantlar için 3 anahtar Digital Signage dersi
28 Eylül

Restaurantlar için 3 anahtar Digital Signage dersi

Digital Signage günümüzde yemek sektöründe oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Restaurantlar Digital Signage teknolojileri ile müşterilerinin dikkatlerini çekmeye, menü kioskları ile müşterilerine menülerini en iyi şekilde sunmaya çalışmaktalar.
EDT 2017 fuarı ve Digital Signage
21 Eylül

EDT 2017 fuarı ve Digital Signage

Ev dışı tüketim (EDT) evin dışında her tür tüketimin gerçekleştiği otel, restoran, cafe fastfood, pastane, hastane, okul, ofis, sanayi kuruluşları, askeri birlikler ve kamu kuruluşları ile buralara hizmet sunan catering firmaları ve yemek fabrikalarının gıda, içecek, temizlik ve sarf malzemelerine kadar her türlü ihtiyacını karşılayan ürünleri ve hizmetleri kapsamaktadır.
2017 yılı Digital Signage trendleri
4 Eylül

2017 yılı Digital Signage trendleri

Digital Signage sektörü 2017 yılı itibari ile 19.61 milyar dolar büyüklüğüne ulaşmış bulunuyor. Gelecek yıllarda bu sektörün hızla büyümeye devam edeceği konuşuluyor. 2023 yılına kadar bu rakamın 32.84 milyar dolar olacağı tahmin ediliyor. Buda sektörün yaklaşık %7.4 büyümesi anlamına geliyor.
Tabletler Kioskların yerini alacak mı?
23 Ağustos

Tabletler Kioskların yerini alacak mı?

İnteraktif teknolojilerin devamlı gelişme gösterdiği günümüzde bir çok mağazada, dış ortamda bilgi toplamak ve hizmet vermek için geliştirilmiş kiosk uygulamaları ile çok sık karşılaşıyoruz. Özellikle self servis işlemlerde kiosklar halen günümüzün kaçınılmaz teknolojiler gibi gorunuyor. Mobil teknolojilerin hızla gelişmesi ile karsimiza özel bir ayak üzerine konumlandırılmış tablet kiosklar çıkmaya başladı. Bu hemen akıllara şu soruyu getiriyor tablet kiosklar klasik kioskları ortadan kaldıracak mı?
INSTAGRAM
+ Takip Et