İnteraktif ve Dokunmatik Çözümler

İnteraktif ve Dokunmatik Çözümler 

Yaratıcı ve Yenilikçi Çözümler

Teknolojinin geldiği noktada ince ve şık ekranlar, yüksek görüntü kalitesi, gelişmiş donanımsal özellikler ve mobilite gibi bir çok konu dokunmatik teknolojilerin hayatımızın her aşamasında yer almasını sağlamıştır. Argenova Teknoloji AR-GE konusundaki deneyimlerini kullanarak bir çok başarılı yurtiçi ve yurtdışı projeye imza atmıştır. Aldığımız projeleri sadece bir iş olarak gören değil, geliştiren ve daha yenilikçi hale sokan bir ekibiz.

Yönetilebilir Dinamik Uygulamalar

Geliştirdiğimiz interaktif ve dokunmatik çözümler internet yada intranet üzerinden yönetibilecek şekilde dinamik hale getirilebilmektedir. Çeşitli lokasyonlarda yer alan donanımlarınızı tek noktadan kolay bir şekilde yönetebilir, gerçek zamanlı olarak izleyebilir, raporlayabilirsiniz.

Tubitak Teknopark'da Faaliyet Gösteren Arge Ofisimiz

AR-GE konusunda Türkiye'nin en önde gelen Teknoloji Geliştirme Bölgelerinden Tübitak Marmara Teknopark bünyesinde faliyet gösteren AR-GE ekibimiz her türlü projeyi geliştirebilecek yetkinliktedir. Uyguladığımız AR-Ge standartlarımız ve kendimize özel geliştirmiş olduğumuz platformalarımız ile her boyut projeye hazır durumdayız.