Toros PANOS / E-Ticaret Müdürü - g2m Dağıtım Pazarlama ve Tic. A.Ş.

g2m A.Ş olarak Ev Dışı Tüketim sektöründe yıllardır müşteri ve iş ortaklarımıza çözümler sunuyoruz. Dijitalleşen dünyada müşteri ve iş ortaklarımıza sunduğumuz çözümler de farklılaşıyor. Bu kapsamda Kurumsal web sitesi, Mobil Aplikasyon ve benzeri web tabanlı yazılım ihtiyaçlarımızın hayata geçirilmesinde Argenova’nın genç ve dinamik ekibiyle çok iyi bir sinerji yakaladığımızı düşünüyoruz. Argenova ile yaptığımız çalışmalarımız, hedeflerimiz doğrultusunda planlı ve programlı şekilde ilerliyor. Markamızın dijital dünyadaki gelişiminde Argenova’nın da önemli bir payı var.

Proje Detayları

Ev dışı tüketim sektörünün güçlü tedarikçisi olarak; 1981’den günümüze kadar otel, restoran, kafe, yemek şirketleri gibi ev dışı tüketim noktaları ile üreticiler arasında köprü görevini üstlenerek her türlü gıda, sarf ve temizlik malzemelerinin satış-pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunan G2M ile bir çok konuda başarılı projeler oluşturduk..     

Ev Dışı tüketim sektöründe geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine servis sunan ve ürün portföyünü kapıdan kapıya hizmet modeli ile adrese kadar teslim eden ilk firmaya hizmet vermek bizim için büyük bir keyif.

Web teknolojileri, SAP entegre kurumsal yazılımlar ve mobil yazılımlar gibi konularda G2M ile yıllardır başarılara imza atıyoruz. 

İncele

Referanslarımız